Medycyna estetyczna poprawia nie tylko urodę

images (61)Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są bardzo pomocne w odzyskiwaniu dobrego samopoczucia. Naukowcy udowadniają, że poprawiają one nie tylko wygląd zewnętrzny, ale także pomagają wychodzić z depresji. Po raz kolejny opinia, że nic tak nie działa na poprawę samopoczucia kobiety, jak poprawa wyglądu – po raz kolejny okazuje się prawdą. Zabiegi medycyny 3estetycznej wcale nie muszą nosić znamion drastycznych ingerencji w ludzki organizm. Często już drobne korekty twarzy nadają jej zupełnie inny wygląd. Twarz oczyszczona i pozbawiona zmarszczek młodnieje, cera jest bardziej sprężysta i jędrna.

Można wreszcie bardziej eksperymentować z makijażami oraz kolorystyką kosmetyków. Podniesione powieki sprawiają, że oczy nie wydają się zanadto zapadnięte. Opadające policzki nie straszą już odbiciem w lustrze. Wszystko to możliwe jest do osiągnięcia dzięki włóknom kolagenowym oraz specyficznym kwasom redukującym zmarszczki i przebarwienia. Jeden zabieg wystarczy zazwyczaj na pół roku. Po upływie tego czasu radzi się zabieg odnowić, jeśli zależy nam na tym, aby cieszyć się młodzieńczym wyglądem. Zabiegi medycyny estetycznej poleca się dziś zarówno kobietom jak i mężczyznom. To świetny sposób na choć chwilowe zatrzymanie młodości.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Choose a Rating

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>